امداد خودرو استان مازندران, نمایندگی های امداد خودرو

امداد خودرو جاده چالوس کندوان ۰۹۳۰۷۸۷۱۵۸۸

۴.۲/۵ - (۸ امتیاز)

امداد خودرو جاده چالوس کندوان | تلفن تماس: ۰۹۳۰۷۸۷۱۵۸۸

هر زمان از شبانه ‌روز اگر خودرو شما دچار مشکل شد در صورت نیاز به مکانیکی سیار یا حمل خودرو با خودروبر یا یدکش با ما تماس حاصل فرمائید تا امداد گران شرکت امداد خودرو جاده چالوس کندوان به یاری شما در آیند.

✅ تعمیر انواع ماشین های ایرانی و خارجی

✅ قیمت مناسب کیفیت بی نظیر

✅ اسرع وقت در تمام نقاط

✅ تعویض روغن و پنچر گیری

✅ تعویض شیلنگ آب

✅ تعویض شیلنگ ترمز

✅ تعویض ترموستات

✅ تعویض تسمه دینام محل

✅ تعویص تسمه تایم محل

✅ تعویض لاستیک محل

✅ تعویض لنت محل

✅ یدکش

✅ خودرو سوار

✅ باطری سازی و فروشی

✅ حمل خودرو

✅ لوازم یدکی

✅ تعمیرگاه مکانیکی

✅ مکانیکی سیار

✅ خودروبر

✅ جرثقیل

✅ نیسان جرثقیل

✅ حمل خودرو

✅ کفی خودروبر

✅ ماشین بر

✅ مکانیک سیار

✅ امداد خودرو شبانه روزی

✅ تعمیر دینام و استارت

✅ حمل خودرو به شهرستانها و حمل خودرو تصادفی از

✅ چرخگیر

✅ خودروبر کفی در سراسر جاده جاده چالوس کندوان

✅ حمل با چرخ گیر

✅ یدک کش در سریع ترین زمان ممکن

✅ امداد رسانی جاده ای در همه جاده های منتهی به شهرها، روستاها و بخشها

✅ مکانیک سیار جاده ای و حضور به موقع و در کمترین زمان

✅ حمل خودرو در سراسر جاده چالوس کندوان

✅ رساندن لوازم یدکی در مسیر جاده چالوس کندوان

✅ امدادخودرو ماشین های ایران خودرو

✅ امداد خودرو ماشین های سایپا

✅ حمل با جرثقیل در همه مسیرهای منطقه جاده چالوس کندوان

امداد خودرو جاده چالوس کندوان

امداد خودرو جاده چالوس کندوان

اگر به یکی از دلایل زیر نیاز به تماس با امداد خودرو جاده چالوس کندوان دارید، کافی است تا همین الان با امداد خودرو جاده چالوس کندوان تماس بگیرید:

تمام شدن بنزین، خالی شدن باطری ماشین، تصادفات شدید که منجر به عدم توانایی در حرکت ماشین می شود، نداشتن آب و جوش آوردن، روشن نشدن ماشین، خرابی گیربکس ماشین، پاره شدن تسمه تایم، پنچر شدن ماشین و عدم توانایی راننده برای تعویض لاستیک زاپاس، خرابی های جزئی و همراه نداتن آچار برای رفع خرابی خودرو، ماندن سوییچ داخل ماشین و قفل شدن در ماشین، پاره شدن تسمه دینام ماشین و نیاز به تعویض تسمه دینام، روشن شدن چراغ های هشدار پشت آمپر ماشین و…

حضور در کمترین زمان

کارشناسان امداد خودرو جاده چالوس کندوان در کمتر از ۱۵ دقیقه با حضور در کنار ماشین شما در درجه اول سعی بر رفع عیب و راه اندازی مجدد خودرو شما کرده اما در صورتی که موفق به رفع مشکلات اتومبیل شما در محل نشوند، با حمل آن به تعمیرگاه مورد نظر شما و یا تعمیرگاه مرکزی ادامه کار را به تعمیر کاران مجرب خواهند سپرد.

خدمات قابل ارائه امدادخودرو جاده چالوس کندوان سیار : _ رفع عیب خودرو در محل با امدادخودرو جاده چالوس کندوان _ افزایش رضایتمندی مشتریان با تعمیر در محل امداد خودرو جاده چالوس کندوان _ اعزام یا حمل به تعمیرگاههای مجاز امداد خودرو جاده چالوس کندوان در صورت نیاز با یدک کش یا امداد خودرو _ تکریم مشتریان توسط امداد خودرو جاده چالوس کندوان _ ارائه خدمات تعمیرگاهی در محل (خدمات در محل ) امداد خودرو جاده چالوس کندوان _ جلوگیری از اتلاف وقت مشتریان با تعمیر در محل با امداد خودرو جاده چالوس کندوان _ مکانیکی سیار جاده چالوس کندوان _ ایجاد تنوع در خدمات سیار حمل خودرو با امداد خودرو جاده چالوس کندوان _ خودروبر جاده چالوس کندوان _ جلوگیری از پرداخت هزینه های اضافی توسط مشتریان _ پیشتازی در امر خدمات تعمیرات توسط امداد خودرو جاده چالوس کندوان _ تعمیر در محل تمامی خودروهای ایران خودرو , سایپا ,کرمان موتور و تلاش خودرو _ ایجاد تنوع در خدمات سیار حمل خودرو با امدادخودرو جاده چالوس کندوان – حمل خودرو در تمام نقاط کشور شبانه روزی بدون تعطیلی به سایر مناطق کشور. سوخت رسانی به خودروهای در راه مانده توسط امدادخودرو جاده چالوس کندوان – استفاده از انواع خودرو بر ها از جمله نیسان، کامیونت حمل خودرو و … تعویض و تعمیر شمع و وایر خودرو در محل توسط امداد گر. حمل انواع خودرو (صفرکیلومتر،معیوب،تصادفی،فرسوده) با خودرو سوار هزینه ها و تعرفه های امدادخودرو جاده چالوس کندوان بسیاری از مردم شهر جاده چالوس کندوان از این موضوع گلایه می کنن و حق دارن. این گلایه بخاطر اینه که فعالیت امداد خودرو های بدون مجوز به شیوه های مختلف فعالیت میکنند و هزینه های کلانی از مشتریان عزیز در شهر جاده چالوس کندوان دریافت می کنند. تعرفه های خدمات امدادی امدادخودرو جاده چالوس کندوان به قسمت های مختلف تقسیم می شوند.

امداد خودرو جاده چالوس کندوان

امداد خودرو جاده چالوس کندوان

هزینه های تعمیر در محل خودرو شامل هزینه ایاب ذهاب و اجرت میشود و هزنه قطعاتی که استفاده می شوند جداگانه محسوب میشود. هزینه ایاب ذهاب در ساعات شبانه روز در شهر جاده چالوس کندوان فرق دارد و اگر درخواست مشتری بین ساعات ۲۴ بامداد الی ۶ صبح باشد ۲۰ الی ۳۰ درصد افزایش می یابد. ولی در این ساعات قیمت قطعات هیچ تغییری نمیکند. در امر هزینه های حمل خودرو شهر جاده چالوس کندوان به عواملی مختلفی همچون: نوع وسیله حمل کننده, شرایط آب و هوا, ارزش خودروی حمل شونده و ساعات درخواست مشتری بستگی دارد.

فقط کافیست با امداد خودرو جاده چالوس کندوان تماس بگیرید تا در کوتاه ترین زمان ممکن و کادری مجرب به مشکل خودروی شما رسیدگی و رفع مشکل نمایند. ( امداد خودرو جاده چالوس کندوان حامی رضایت مشتریان تعمیر در محل در شهر زیبای جاده چالوس کندوان )

پنچر گیری سیار خودرو امدادخودرو جاده چالوس کندوان: امداد خودرو جاده چالوس کندوان در راستای هدف مندی رضایت مشتریان خود و بروز رسانی فعالیتهای خود سیستم پنجر گیری سیار جاده چالوس کندوان را فراهم ساخته تا در صورت نیاز مشتری به پنچر گیری سیار در شهر جاده چالوس کندوان تیم مربوطه اعزام شوند . تیم پنچرگیری سیار امدادخودرو جاده چالوس کندوان در هنگام نیاز و درخواست مشتریان عزیز به محل خودروی مشتری اعزام می شوند . لاستیک خودرو را باز می کنند . باز لاستیک را پر میکنند و با تخصص خود جای پنچری لاستیک خودرو را پیدا می کنند. امروزه با وجود تعداد خودروهای امدادی ، دستگاه باد به ندرت در این خودروها یافت می شود،  ولی امدادخودرو جاده چالوس کندوان تمامی خودرو های امدادی خود را با این دستگاهها مجهز کرده است که در صورت پنچرگیری سیار وسیله بسیار مهمی می باشد. پس فاصله شما مشتری عزیز با امدادخودرو جاده چالوس کندوان فقط یک تماس است.

امداد خودرو جاده چالوس کندوان آماده امداد رسانی و تعیمر انواع خودرو های ایرانی و خارجی به شرح زیر می باشند:
بنز بی ام دابلیو BMW مازراتی پورشه کیا هیوندای نیسان تویوتا جک ام وی ام لیفان برلیانس محصولات ایران خودرو شامل: پژو ۲۰۶، پرشیا، پژو ۴۰۵، تندر ۹۰، اچ سی، هایما، سمند، سورن و غیره محصولات سایپا شامل: رنو ساندرو، چانگان، زوتی، رنو ال ۹۰، پراید، تیبا، ساینا، کوئیک و غیره سایر اتومبیل های قدیمی و جدید
انواع امداد خودرو و چگونگی انتخاب نوع امداد خودرو
امداد خودرو جاده چالوس کندوان انواع وسایل امدادی برای تعمیر در محل و یا حمل خودرو به تعمیرگاه به شرح زیر می باشد خودرو بر کفی یدک کش کفی خودرو جرثقیل خودرو بر خرچنگی جرثقیل خودرو بر دکل دار خودرو سوار خودروبر چرخ گیر خودرو بر کفی کش سواری امداد خودرو جرثقیل خودرو بر نیسان یدک کش تعمیرکار سیار بکسل ماشین برای اینکه بدانید کدامیک از خدمات امداد در حال حاضر مورد نیاز شماست کار سختی در پیش ندارید، فقط کافی است که با شماره تلفن امداد خودرو جاده چالوس کندوان تماس حاصل نموده و شرح درستی از مشکل خودرو خود بیان کنید و انتخاب نوع وسییله امداد خودرو و یا یدک کش را به کارشناسان امداد خودرو جاده چالوس کندوان واگذار کنید.

 

امداد خودرو جاده چالوس کندوان

امداد خودرو جاده چالوس کندوان

راه های حمل خودرو خراب به تعمیرگاه
اولین روشی که قطعا به ذهن همه ما می رسد این است که با هول دادن خودرو را به تعمیرگاه برسانیم اما باید بدونید که این کار خود ممکن است به افزایش صدمات وارده به خودرو کمک کند و علاوه بر این شما باید برای هول دادن ماشین فشار بدنی زیادی را تحمل نمایید پس ما اکیدا به شما توصیه می کنیم از هول دادن خودرو به منظور روشن کردن و یا رساندن آن به تعمیرگاه خوداری نموده و با شماره تلفن امداد خودرو جاده چالوس کندوان تماس بگیرید.

دومین روش که بازهم استفاده از آن به شدت رد می شود بستن خودرو با زنجیر و یا تناب به یک خودرو دیگر و یا به اصطلاح بکسل کردن آن است. هنگامی که شما خودرو خود را بکسل می کنید ممکن است در بین راه دو خودرو بهم برخورد نمایند و یا اینکه بخاطر پاره شدن تناب بکسل خودرو معیوب از مسیر خارج شده و به سایر خودرو ها برخورد کند. همچنین اگر خرابی خودرو شما به دلیل مشکلات پولس و یا گیربکس و یا قفل شدن چرخها باشد، بکسل کرد ماشن باعث افزایش خرابی و در نتیجه افزایش هزینه تعمیرات می شود. بنابر این هرگز به منظور کاهش هزینه حمل خودرو با یدک کش و یا جرثقیل خودرو‌بر از بکسل خودرو استفاده ننمایید.

امداد خودرو جاده چالوس کندوان در جاده چالوس کندوان چه خدماتی به شما ارائه می نماید؟

با آنکه از مشکل پیش آمده برای اتومبیل شما متاسفیم، اما مشتاقانه منتظر تماس شما هستیم تا در صورت نیاز یکی از موارد زیر را برای کمک به رفع مشکل شما ارائه نماییم. ارائه مشاوره تلفنی رایگان و تلاش برای حل مشکل ماشین توسط خودتان اعزام مکانیک سیار به محل رفع ایراد های کوچک و کمک به راه اندازی خودرو در محل هماهنگی با تعمیرگاه های مجاز و حمل خودرو به نزدیکترین تعمیرگاه مجاز دریافت فایل لیست قطعات و اعلام هزینه تعمیرات و همچنین حمل خودرو دریافت فایل هزینه حمل مطابق تعرفه کانون جهانگردی و اتومبیل رانی حمل خودرو به محل مورد تقاضای مشتری

سرعت در تعمیر، تعمیر در پیش چشمان متقاضی، صرفه جویی در وقت، مشاوره رایگان برای انتخاب قطعه، مشاوره رایگان برای اعزام به تعمیرگاه، مشتری مداری، تعمیرات خودرو شما در تمامی ساعات شبانه روز، تعمیرات تخصصی در حوضه سیم کشی خودرو و…

سراسری و شبانه روزی ۲۴ ساعته حتی روزهای تعطیل .

ما با داشتن تجربیات چندین ساله و رضایت حداکثری از مشتریان در شهر جاده چالوس کندوان .

به صورت ۲۴ ساعته آماده ارائه خدمات امدادخودرو در شهر جاده چالوس کندوان هستیم .

اگر در بین راه ، سفر یا حتی در داخل شهر خودروی شما دچار مشکل شد نیازمند حمل خودرو می باشد .

مجموعه امدادخودرو جاده چالوس کندوان با داشتن نیسان چرخ گیر ، کفی خودرو سوار ، جرثقیل نیسان ،کفی دکل دار .

حمل خودرو به در سراسر کشور می باشد .

در صورت نیازبه انواع خدمات خودرو نظیر تعمیر ، تامین قطعات و رفع انواع ایرادات خودرو در محل توسط متخصصان مجرب ما انجام میشود .

 

امداد خودرو جاده چالوس کندوان

امداد خودرو جاده چالوس کندوان

فقط کافیست با ما تماس بگیرید ، ۲۴ ساعته در سراسر کشور در کنارتان هستیم شماره تماس ما را در تلفن همراه خود ذخیره کنید.

حمل و نقل حرفه ای انواع خودرو در جاده چالوس کندوان و در سراسر استان در کمترین زمان ممکن به صورت ۲۴ ساعته .

بعد از تصادف یا نقص فنی خودرو چه باید بکنیم ؟

همانطور که می دانیم، متاسفانه روزانه نزدیک صد ها تصادف رانندگی در خیابان ها، جاده ها و بزرگراه ها رخ می دهد و در بسیاری از موارد، نیاز به حمل خودروی آسیب دیده ضروری است. شاید اگر شما هم یکی از حادثه دیدگان باشید برایتان سوال باشد که خودروی شما به کجا و چگونه حمل خواهد شد؟ با امداد خودرو جاده چالوس کندوان همراه باشید تا با هم در مورد اقدامات صحیح بعد از تصادف صحبت کنیم.

در اولین مرحله، آرزوی قلبی ما این است که هیچ گاه تصادف نکنید. اما اگر تصادفی رخ داد حتی اگر مقصر شما نباشید در لحظات اول شوکه و بهت زده خواهید شد و ذهن شما تمرکز خود را از دست می دهد. در نتیجه در کسری از دقایق، همه خودروی خود را کنار زده و نقش کارشناس را به عهده می گیرد! اما این افراد نه تنها تخصص کافی ندارند و نمی توانند به طور صحیح شما را راهنمایی کنند، بلکه حتی در تماس به موقع با یک امداد خودروی معتبر هم به شما کمکی نخواهند کرد. در این لحظه سعی کنید خونسردی خود را حفظ کنید، شما به کارشناسی نیاز دارید. پس بلافاصله با پلیس تماس بگیرید تا مقصر حادثه را بهتر تشخیص دهند. پس از آن با شخصی که تصادف کرده اید تبادل مدارک و برنامه ریزی برای مراجعه به اداره بیمه را در نظر داشته باشید تا به راحتی و با هزینه کمتری متحمل خسارت شوید.

 

خودروسوار جاده چالوس کندوان

خودروسوار جاده چالوس کندوان

اگر خودرو به دلیل آسیب شدید قادر به ادامه حرکت نبود ؟
متاسفانه همیشه افرادی سودجو حاضر در صحنه هستند تا هنگام بروز سانحه به منظور سواستفاده و اخاذی به سمت شما بیایند. این افراد معمولا در قالب افراد صافکار، تعمیرکار، نقاض و حتی جرثقیل و یدک کش هم خواهند بود. نحوه ی کلاهبرداری این افراد به این صورت است که بعد از وقوع تصادف در اطراف خودروی آسیبب دیده حضور پیدا می کنند و حاضرند از وقت ارزشمند خود بگذرند و به شما کمک کنند. همچنین اگر کمی برخورد راحت و صمیمانه از شما ببینند، حتی خودرو و برخی قطعات آن را باز و دستکاری هم می کنند. در این شرایط باید سرعت عمل و قاطعیت داشته باشید و به هیچ عنوان به کسی اجازه نزدیک شدن به خودروی خود را ندهید؛ چون حتی پس از مطلع شدن از نقشه ی آنها و تصمیم به خروج خودرو از تعمیرگاه کنید هم مانع شما می شوند و یا بدون ذره ای تعمیر هم از شما مبلغی برای خارج کردن خودرو از تعمیرگاه می کنند!

همه ی اینها علت بر این است که بارها گوشزد می کنیم از مراکز امداد خودرو مجاز استفاده نمایید.برای مشاوره رایگان امداد خودرو جاده چالوس کندوان می توانید از قسمت تماس با ما اقدام نمایید.

 

امداد خودرو جاده چالوس کندوان

امداد خودرو جاده چالوس کندوان

لیست تعدادی از خدمات امداد خودرو و خودروبر جاده چالوس کندوان

خدمات ویژه BMW
خدمات ویژه هیوندای
خدمات ویژه سوزوکی
مکانیک سیار
امداد خودرو جاده چالوس کندوان خودروبر جاده چالوس کندوان
عیب یابی سیستم برقی خودرو
حمل با جرثقیل کفی بر
تعمیرگاه های شبانه روزی
اتصال باتری
تعویض باتری
حمل خودرو به کشورهای همسایه
حمل خودروهای لوکس
حمل وسیله نقلیه شما با یدک کش
حمل موتور سیکلت با جرثقیل کفی
حمل خودرو تا نزدیکترین تعمیرگاه
راهنمایی تلفنی شما
عیب یابی موتور خودرو
خدمات قفل اتومبیل
تعویض قطعات

خودروبر جاده چالوس کندوان

جرثقیل جاده چالوس کندوان

سوخت رسانی سیار جاده چالوس کندوان یک ایده بسیار کارآمد و پراستفاده است که شرکت‌های امداد سیار ارائه می‌دهند

و در کمترین زمان، سوخت بنزین را به خودروی موردنظر می‌رسانند.

چند سال پیش وقتی بنزین خودرو در جاده تمام می‌شد

راننده می‌بایست با خودروی دیگری به نزدیک‌ترین پمپ بنزین رفته و بنزین را تا خودروی خود بیاورد که خطرات بسیار جدی را در پی داشت.

یا این‌که ماشین خاموش را به کمک خودروبر و یدک کش به ایستگاه سوخت برساند

که هم وقت و هم سختی‌های خودش را در پی داشت ولی با پمپ‌بنزین سیار این خطرات و سختی‌ها ازبین‌رفته و در وقت هم صرفه‌جویی می‌شود.

دلایل روغن سوزی
۱- شکستن یک یا چند رینگ پیستون
۲-خوردگی یا ساییدگی جداره سیلندر یا پیستون
۳- خرابی واشر سرسیلندر
۴- خرابی لاستیک گیت
۵- خرابی کاسه نمد
۶- خرابی یاتاقان‌ها یا شاتون‌ها
۷- اصطکاک شدید گیت سوپاپ | دلایل روغن سوزی

تشخیص روغن‌سوزی:
۱- خارج شدن مستمر دود متمایل به رنگ آبی از لوله اگزوز
۲- کم شدن دائم روغن
۳- وجود علائم نشت روغن در یک یا چند ردیف دهانه شمع
۴- چربی سر شمع
۵- چرب و روغنی شدن دستمال یا انگشت کشیده شده به درون لوله اگزوز
۶- بوی سوختن روغن در محفظه موتور

پنچرگیری سیار جاده چالوس کندوان
امداد خودرو پاژ با بهره گیری از دستگاه پمپ باد، یاری رسان شما در جاده چالوس کندوان می باشد. پنچرگیری و تعویض زاپاس برای انواع خودروهای سواری و شاسی بلند با امکانات کامل انجام خواهد شد.

در صورت پنچری لاستیک خودرو با ما تماس حاصل فرمایید.

خدمات مربوط به پنچرگیری سیار لاستیک تیوبلس، تعویض زاپاس، تنظیم باد، یدک کش و حمل خودرو تا آپاراتی و … توسط متخصصین امدادخودرو انجام خواهد شد.

 

امداد خودرو جاده چالوس کندوان

امداد خودرو جاده چالوس کندوان

امداد خودرو رضوی به عنوان یکی از معتبرترین امداد خودروهای جاده چالوس کندوان تمامی خدمات مرتبط با پنچرگیری و تعویض لاستیک در محل را برای شما انجام می‌دهد:

ارائه خدمات پنچرگیری در محل با قیمت منصفانه
دسترسی آنلاین و تلفنی به چندین متخصص پنچرگیری در لحظه
اعزام سریع نیروهای متخصص پنچرگیری در محل
استفاده از جدیدترین و پیشرفته‌ترین تجهیزات جهت پنچرگیری، تعویض لاستیک و حمل خودرو
ثبت سفارش پنچرگیری به صورت آنلاین و رایگان
ارائه راهنمایی‌های لازم برای کنترل وضعیت خودرو تا زمان رسیدن نیروهای امدادی

نشانه های پنچر شدن لاستیک در زمان رانندگی
امکان دارد که شما در حین رانندگی متوجه پنچر شدن لاستیک خودرو خود شوید. در صورتی که راننده حرفه ای باشید به سرعت متوجه پنچری لاستیک شده و خواهید توانست تا خودروی تان را به سرعت متوقف نمایید. اما در غیر این صورت احتمال ایجاد آسیب های بیشتر به خودرو و خطرات جانی افزایش خواهد یافت. از این رو نشانه های زیر را به یاد داشته باشید و در صورت مشاهده هر یک از آن‌ها به سرعت خودرو خود را در محلی مناسب متوقف نمایید.

سفت شدن فرمان:
یکی از نشانه های پنچری لاستیک خودرو سفت و سخت شدن فرمان به طور ناگهانی است. در حقیقت با کم شدن تدریجی باد لاستیک این اتفاق رخ داده و چرخش فرمان سخت می شود.

لرزیدن لاستیک خودرو:
یکی دیگر از نشانه های پنچر شدن لاستیک خودرو، لرزیدن ماشین در زمان رانندگی است. این یکی از نشانه‌هایی است که اغلب راننده‌ها با توجه به آن متوجه وجود عیب در خودرو می‌شوند. در واقع زمانی که یکی از لاستیک‌ها پنچر می شود تعادل خودرو به هم خورده و در سرعت های بالا خودرو دچار لرزش می گردد.

خودروسوار جاده چالوس کندوان به صورت تخصصی در زمینه ارائه خدمات حمل خودرو فعالیت میکند که همه روزه خدمات حمل و نقل خودرو را بصورت درون شهری و برون شهری ، خارج از کشور و سراسری، از جاده چالوس کندوان و سراسر استان در اختیار شما قرار می دهد. خدمات خودرو سوار جاده چالوس کندوان شامل حمل خودرو با خودروبر، نیسان یدک کش، کفی، جرثقیل و… می باشد.

خودروبر جاده چالوس کندوان

جرثقیل جاده چالوس کندوان

خودروبر جاده چالوس کندوان
خودروبر جاده چالوس کندوان از معدود موسسات و شرکت های فوق العاده معتبر در استان است که حتی در کور ترین نقاط استان نیز ، به کمک هم استانی های عزیز ، در کمترین زمان می شتابد .

بیشتر رانندگان هم استانی ، تا به حال تجربه ی این را داشته اند که در سفر های برون شهری و حتی درون شهری ، با معضلات اساسی و خرابی اتومبیل شان ، مواجه شده باشند.

در این مواقع یا خودرو حتما می بایست به تعمیرگاه معتبری برای تعمیرات انتقال یابد ، و حتی اگر راننده در امور فنی ماهر باشد و خود بتواند عیب و نقص ماشین را رفع نماید ، نبود وسایل جهت تعمیر اتومبیل، سبب می شود تا از خودروبر ها استفاده نمایند .

یدک کش جاده چالوس کندوان
هر چه قدر نیز وسیله نقلیه ما از نظر فنی سالم و مطمئن باشد بازهم احتمال ایجاد مشکل در جاده و خیابان وجود دارد که بهترین اقدام در این شرایط استفاده از یک ماشین یا ترجیحا نیسان یدک­ کش سیار است. هیچ وقت نمی توان از مزایای یدک کش­ها چشم پوشی کرد و به نوعی باید آن ها را از بهترین ابداعات در زمینه حمل و نقل به حساب آورد.

جرثقیل جاده چالوس کندوان

جرثقیل جاده چالوس کندوان

جرثقیل حمل خودرو جاده چالوس کندوان
حمل انواع خودروهای تصادفی و معیوب به بیمه و تعمیرگاه یا به سراسر کشور به صورت شبانه روزی

  امداد خودرو تبریز  
 
لینک کوتاه: https://emdadpajh.ir/yd39

۲ نظر برای “امداد خودرو جاده چالوس کندوان ۰۹۳۰۷۸۷۱۵۸۸

  1. اکبری گفت:

    از زحمات و خدمات امدادخودروی پاژ در جاده چالوس سپاسگزاریم

  2. اکبری گفت:

    از زحمات شما متشکرم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *